Junior Tournaments

Online Draw
Winner Runner-Up
U/11 Boys David Smith (L) Yuv Pahuja (U)
U/11 Girls Rebecca Kavanagh (L) Leah Connelly (M)
U/13 Boys David Dunne (L) Sam Gowdy (U)
U/13 Girls Aimee McConnell (U) Georgia L'Estrange (L)
U/15 Boys Alex Smith (L) Matthew Li (L)
U/15 Girls Hannah McGugan (U) Brenda Li (L)
U/17 Boys Conor Moran (L) Scott Gillanders (L)
U/17 Girls Emma Lundy (U) Emma McGugan (U)
U/19 Boys Luke Logan (L) Aidan O'Brien (Ire)
U/19 Girls Sophie O'Rourke (M) Hannah Craig (U)
Online Draw
Winner Runner-Up
U/11 Boys Yuv Pahuja (U) Sam Gowdy (U)
U/11 Girls Georgia L'Estrange (L) Alana Murphy (M)
U/13 Boys Denis Gilevskiy (L) Dylan Moran (L)
U/13 Girls Brenda Li (L) Ali Carton (L)
U/15 Boys Sam Buckley (L) Gavin L'Estrange (L)
U/15 Girls Emma McGugan (U) Emma Lundy (U)
U/17 Boys Conor Moran (L) Scott Gillanders (L)
U/17 Girls Laura Neill (Ire) Ellie MvVeigh (U)
U/19 Boys Aidan O'Brien (Ire) Oisin Dunne (L)
U/19 Girls Hannah Craig (U) Sophie O'Rourke (M)
Online Draw
Winner Runner-Up
U/11 Boys Jack O'Flynn (L) Sean Murphy (L)
U/11 Girls Lauren L'Estrange (L) Georgia L'Estrange (L)
U/13 Boys Denis Gilevskiy (L) Dylan Moran (L)
U/13 Girls Roisin Kirwan (M) Brenda Li (L)
U/15 Boys Conor Moran (L) Sam Buckley (L)
U/15 Girls Sophie O'Rourke Ellie McVeigh (U)
U/17 Boys Aidan O'Brien (Ire) Oisin Dunne (L)
U/17 Girls Stephanie Ryan (L) Casey Luther (L)
U/19 Boys Ryan Luther (L) Jack Davies (C)
U/19 Girls Jemma Gillan (U) Peig Ní Fhearaíl
Online Draw
Winners Runners-Up
U11 Boys Denis Gilevskiy Dylan Moran
U11 Boys Plate Aongus O'Se Charlie Sheridan
U13 Boys Conor Moran Sam Buckley
U13 Boys Plate Owen Murphy David Lalor
U15 Boys Luke Logan Sean Dineen
U15 Boys Plate Brian Collins Ryan Kelly
U17 Boys David Ryan Philip McSweeney
U19 Boys Michael Craig Sean Conroy
U11 Girls Roisin Kirwan Brenda Li
U11 Girls Plate Alison Cox Ellen O'Dea
U13 Girls Ellie McVeigh Rachael Quigley
U13 Girls Plate Katherine Bolger Alessia Osborne
U15 Girls Hannah Craig Casey Luther
U15 Girls Hannah Craig Casey Luther
U15 Girls Plate Sheila O'Keeffe Lilly LLoyd
U17 Girls Breanne Flynn Labhaoise Dunbar
News
Online Draw
Winner Runner-Up
U9 Boys Denis Gilevskiy [1] Dylan Moran [3]
U11 Boys Conor Thomas Moran [2] Sam Buckley [1]
U13 Boys Luke Logan [1] Sean Michael Dineen [2]
U15 Boys Nikita Gilevskiy [1] Oisin Dunne [2]
U17 Boys Oisin Logan [1] Cillian Dunne [3]
U13 Girls Victoria elizabeth White [1] Rachael Quigley [2]
U15 Girls Stephanie Ryan [1] Casey Ella Luther [2]
U17 Girls Breanne Marie Flynn [1] Griffin Gillanders [2]
Online Draw
Winner Runner-Up
U/11 Boys Conor Moran [2] Sam Buckley [1]
U/9 Boys Denis Gilevskiy [1] Dylan Moran [3]
U/11 Girls Emma Mcgugan [2] Katherine Bolger [1]
U/13 Boys Luke Logan [1] Sean Dineen [2]
U/13 Girls Victoria White [1] Rachael Quigley [2]
U/15 Boys Nikita Gilevskiy [1] Oisin Dunne [2]
U/15 Girls Stephanie Ryan [1] Casey Luther [2]
U/17 Boys Oisin Logan [1] Cillian Dunne [3]
U/17 Girls Breanne Flynn [1] Griffin Gillanders [2]
U/19 Boys Michael Craig [1] Conor Lavin [3]
Online Draw
Winner Runner-Up
U/11 Boys Conor Moran (L) Todd Holden Gowdy (U)
U/11 Girls Rachael Quigley (C) Ellie Mcveigh (U)
U/13 Boys Luke Logan (L) Adam Fitzgerald (C)
U/13 Girls Casey Luther (L) Sinead Walsh (M)
U/15 Boys David Ryan (L) Ryan Luther (L)
U/15 Boys Kevin Mc Quaid (L) Stephen Murphy (L)
U/15 Girls Aisling Guerzoni (UK) Griffin Gillanders (L)
U/17 Boys Sean Conroy (L) Ciaran Maher (M)
U/17 Girls Breanne Flynn (L) Orna Murray (M)
U/19 Boys Conor Lavin (L) Daniel Harkin (L)
U/19 Girls Elaine Ware (L) Fiona O'Keeffe (L)
Winner Runner-Up
Boys u11 Aaron Cullan (Sutton) Frank O'Flynn (MP)
Girls u13 Ali Carton (Sutton) Emma Dineen (Sutton)
Girls u11 Rebecca Kavanagh (Sutton) Isebelle Kelly (Portmarnock)
Girls u13 Georgia L'Estrange (Sutton) Keye Crosbie (Portmarnock)
Boys u15 Matthew Li (MP) Alex Smith (Sutton)
Girls u15 Brenda Li (MP) Caitlin McConnon (Sutton)
Boys u17 Conor Moran (Sutton) Sam Buckley (Sutton)
Boys u19 Sean Dineen (Sutton) David Ryan (Sutton)
Winner Runner-Up
Boys u11 Luke Kirkland (MP) Cathal Duggan (Sutton)
Boys u13 Dylan Moran (Sutton) Jack O'Flynn (MP)
Girls u13 Ali Carton (Sutton) Emma Dineen (Sutton)
Boys u15 Conor Moran (Sutton) Michael Creaven (Sutton)
Girls u15 Brenda Li (MP) Caitlin McConnon (Sutton)
Boys u17 Luke Logan (Sutton) David A Ryan (Sutton)
Boys u19 Oisin Dunne (Sutton) Rex Lloyd (Fitzwilliam)
Girls u19/td> Stephanie Ryan (Sutton) Lily Lloyd (Fitzwilliam)
Winner Runner-Up
Boys u11 Jack O'Flynn (MP) Sean Murphy (MP)
Girls u11 Georgia L'Estrange (Sutton) Sofia Cerasi (Sutton)
Boys u13 Alex Smith (Sutton) Dylan Moran (Sutton)
Girls u13 Brenda Jiatong Li (MP) Grace Lavin (Sutton)
Boys u15 Conor Moran (Sutton) Sam Buckley (Sutton)
Girls u15 Alessia Osbourne (Sutton) Katherine Bolger (Sutton)
Boys u17 Sean Dineen (Sutton) Rex Lloyd (Fitzwilliam)
Girls u17 Stephanie Ryan (Sutton) Lily Lloyd (Fitzwilliam)
Online Draw
Winner Runner-Up
U09 Boys Dylan Moran [1] Jake Creaven [2]
U11 Boys Conor Moran [1] Sam Buckley [2]
U13 Boys Luke Logan [1] Sean Dineen [2]
U15 Boys Oisin Dunne [2] Nikita Gilevskiy [1]
U17 Boys Oisin Logan [1] Cillian Dunne [2]
U19 Boys Daniel L'Estrange [1] Conor john Lavin [2]
U09 Girls Aisling Fiona O'Connor [1] Jiatong(Brenda) Li [2]
U11 Girls Katherine Bolger [1] Alessia Osborne [2]
U15 Girls Stephanie Ryan [1] Casey Ella Luther [2]
U17 Girls Niamh O Keeffe [1] Lauren Katie Keogh [2]
Winner Runner-Up
Boys u11 Conor Moran (Sutton) Sam Buckley (Sutton)
Boys u13 Oisin Dunne (Sutton) Luke Logan (Sutton)
Girls u13 Stephanie Ryan (Sutton) Casey Luther (Carlow)
Boys u15 David Ryan (Sutton) Ryan Luther (Carlow)
Girls u15 Aoife Turley (Sutton) Lauren Keogh (Sutton)
Boys u17 Cillian Dunne (Sutton) Shaun Hennessy (Carlow)
Girls u19 Niamh O’Keeffe (Carlow) Fiona O’Keeffe (Sutton)
Boys u19 Conor Lavin (Carlow) Daniel L’Estrange (Sutton)
Online Draw
Winner Runner-Up
U/11 Girls Lily Lloyd [1]
U/17 Girls Fiona O'Keeffe [1]
U/19 Girls Elaine Ware [1]
Winner Runner-Up
Junior Mixed A Scott Gillanders (MP) Sam Buckley (Sutton)
Junior Mixed B Jack O'Flynn (MP) Matthew Li (MP)
Junior Mixed C Yuv Pahjua (Belfast) Shay McDonnell (MP)
Junior Mixed D Harry Gowdy (Lisburn) Frank O'Flynn (Lisburn)
Winner Runner-Up
Junior Mixed A Scott Gillanders (MP) Conor Moran (Sutton)
Junior Mixed B Brian Murray (Belfast Boat Club) Ansh Pahuja (Belfast Boat Club)
Junior Mixed C Jamie Walker (Celtic) Sam Gowdy (Lisburn)
Junior Mixed D Harry Gowdy (Lisburn) Frank O'Flynn (Lisburn)
Winner Runner-Up
Junior Mixed A Scott Gillanders (MP) Conor Moran (Sutton)
Junior Mixed B Dean Dromgoole (Sutton) Andrew Reaney (Ulster)
Junior Mixed C Sasha Zheleznyak (MP) Noah Downey (Carlow)
Winner Runner-Up
Junior Mixed A Conor Moran (Sutton) Harry Lloyd (Fitzwilliam)
Junior Mixed B Sophie O'Rourke (Highfield) Emma McGugan (Ballynafeigh)
Junior Mixed C Rachel Kavanagh (?) Jake Somers (Carlow)
Junior Mixed D Matthew Polley (?) Sasha Zheleznyak (MP)
Online Draw
Winner Runner-Up
Boys U11 Conor Moran [1] Denis Gilevskiy [3]
Girls U11 Elly O'Brien [1] Abby Broderick [3]
Boys U13 Jack T Doyle [2] Ryan L Kelly [1]
Boys U15 Nikita Gilevskiy [1] Morgan L Kelly [3]
Boys U17 Ryan Luther [2] Luke Mercer [1]
Girls U17 Casey Luther [1] Kate Roylance [3]
Boys U19 Conor Sheen [1] Nikita Gilevskiy [6]
Boys U30 Conor Sheen [2] Adam Hennessy [1]